Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles Mūzikas un Mākslas skolās mācību gadu noslēgs attālināti

P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skola mācību gada noslēdzošās nedēļas turpinās kā attālinātās mācības. Pārcelšanas ieskaites un eksāmeni audzēkņiem visos mācību priekšmetos notiks attālināti atbilstoši sastādītajam darba plānam. Arī noslēguma klašu audzēkņi skolas beigšanas eksāmenu specialitātē un teorētiskajos mācību priekšmetos (solfedžo un mūzikas literatūra), kā arī vispārējā klavierspēlē kārtos attālināti.

Mācību process Aizkraukles Mākslas skolā turpinās. Ievērojot valdības pieņemtos lēmumus un prioritāri nodrošinot izglītojamo drošību un veselību, līdz mācību gada beigām tas notiks attālināti.

Uzsākot noslēdzošo attālināto mācību posmu, mācību procesā pēc 20. maija tiks iekļauti zaļās prakses uzdevumi, kas būs veicami līdz 4. jūnijam.

Mācību noslēguma vērtējumi 1. – 6. klasei tiks izlikti, ņemot vērā summatīvās vērtēšanas principu – šī mācību gada vērtējumus. Par liecību saņemšanas laiku audzēkņi un vecāki tiks informēti E–klasē un skolas mājaslapā. Arī 7. klašu audzēkņiem, kas veic skolas noslēguma darbus, novērtējuma process tiks organizēts attālināti. Par skolas beigšanas apliecību izsniegšanu būs papildu informācija E–klasē un skolas mājaslapā.

Novadu ziņas