Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada domes sēde pirmo reizi notiek videokonferencē 2

Ņemot vērā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas aicinājumu ārkārtējās situācijas laikā valsts un pašvaldības pakalpojumus iespēju robežās nodrošināt attālināti, arī ikmēneša komiteju un domju sēdes ir aicinājums organizēt videokonferences formātā. Aizkraukles novada domes deputāti šonedēļ pirmo reizi par aktuālajiem jautājumiem arī lēma attālināti. Pārējās reģiona novadu pašvaldībās vēl meklē ērtākos un pieejamākos tehniskos risinājumus sēžu rīkošanai šādā formātā, sanāksmes pagaidām organizējot, ievērojot distanci.

Aizkraukles novada dome jau kopš 2008. gada izmanto dokumentu vadības sistēmu “Namejs”, līdz ar to dokumenti vairs netiek drukāti papīra formātā, viss ir atrodams vienotajā sistēmā. Tajā var apskatīt visus lēmumprojektus un saistošos dokumentus. Kopš 2018. gada šajā pašā sistēmā komiteju un domes sēdēs tiek nodrošināta arī elektroniskā balsošana. “Mēs sanācām kopā uz sēdēm, bet balsošana notika šajā sistēmā. Katram deputātam ir sagādāta planšete, lai varētu ērti strādāt. Līdz ar to mūsu uzdevums šobrīd bija tikai saprast, kurā programmā operatīvāk un kvalitatīvāk varam organizēt videokonferenci. Izvēlējāmies vienu, testējām to gan Aizkraukles novada domes vadības līmenī, gan sadarbībā ar Kokneses novada domes kolēģiem. Dienu pirms sēdes šo programmu testējām arī kopā ar deputātiem, konstatējām dažas problēmas, kas jānovērš, un bijām gatavi pirmo reizi domes sēdi rīkot videokonferences formātā,” informē Aizkraukles novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Arvis Upīts.

Arvja Upīša foto 

Komentāri 2

zhannadarka

Galvenais, lai tik neaizmirst vēl prēmijas par to sev pierakstīt!

pirms 3 dienām, 2020.03.27 13:41

okfprem

Nēēē sevi neabižos! neazmirsis gan >:(

pirms 3 dienām, 2020.03.27 14:16

Novadu ziņas