Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Aizkraukles novada domes Sporta komisijai

Aizkraukles novada pašvaldība aicina pieteikties Aizkraukles novada domes Sporta komisijas locekļa amatam. Savu kandidatūru iespējams pieteikt līdz piektdienai, 17.septembrim, plkst.15.00, sūtot pieteikumus ar motivētu pamatojumu, kāpēc kandidējat uz šo amatu.

Pretendenti savu pieteikumu aicināti iesniegt klātienē – klientu apkalpošanas centrā (Lāčplēša ielā 1, Aizkrauklē, pirmdienās no plkst. 8:00 līdz 18:00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8:00 līdz 17:00 un piektdienās no plkst. 8:00 līdz 15:00), sūtot pa pastu: Aizkraukles novada pašvaldība, Lāčplēša ielā 1A, Aizkrauklē, Aizkraukles novadā, LV-5101, sūtot elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu,  uz  e-pastu dome@aizkraukle.lv  ar norādi “Pieteikums Aizkraukles novada domes Sporta komisijas locekļa amatam”.

Aizkraukles novadā