Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē sumina izcilākos audzēkņus un viņu skolotājus

Aizkraukles pilsētas kultūras namā Aizkraukles novada domes pārstāvji sveica novada skolēnus un pedagogus, kuri šajā mācību gadā uzrādījuši augstus sasniegumus izglītībā, kultūrā un sportā. Pasākuma organizēšana mācību cēliena noslēgumā kļuvusi par tradīciju, bet šogad pirmo reizi naudas balvas pasniegtas arī labāko skolēnu pedagogiem. Kopējā naudas balvās no pašvaldības budžeta izmaksātā summa ir 5768,70 eiro.

Apbalvoto saraksts — laikraksta "Staburags" 9. jūnija numurā. 

Atšķirībā no citiem gadiem pasākums noritēja vairākās daļās un bez skolēnu vecāku, skolu administrācijas un citu atbalstītāju līdzdalības, lai ievērotu valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un publisku pasākumu organizēšanas kārtību. 

Svinīgajā pasākumā kopumā tika pasniegti apbalvojumi 50 audzēkņiem vai audzēkņu kolektīviem no sešām Aizkraukles novada izglītības iestādēm — novada vidusskolas, Aizkraukles pagasta sākumskolas, interešu izglītības centra, mākslas skolas, P. Barisona mūzikas skolas un sporta skolas. Ikviens no apbalvotajiem guvis labus panākumus reģionālā, valsts vai pat starptautiskā mērogā. Naudas balvas saņēma arī pedagogi, kuri ir ieguldījuši lielu darbu audzēkņu sagatavošanā šiem atbildīgajiem konkursiem, kuros satiekas spēcīgākie un zinošākie skolēni. 

Jauniešiem atkarībā no pasākuma mēroga un iegūtās vietas izmaksātas naudas summas no 10 līdz 140 eiro. Naudas balvu piešķīra arī par piedalīšanos un atzinību, ko jaunieši ieguva, sacenšoties augsta mēroga konkursā vai olimpiādē. Naudas prēmijas par audzēkņu sagatavošanu saņēma 30 pedagogi. 

Arvja Upīša foto

Aizkraukles novadā