Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles topošais galdnieks piedalās starptautiskā galdnieku konkursā

Eiropas profesionālo prasmju nedēļā Aizkraukles Profesionālās vidusskolas audzēknis Niks Petrovs piedalījās starptautiskajā konkursā “Galdnieks 2020”, kuru organizēja Kauņas profesionālais izglītības centrs Lietuvā.

Konkurss norisinājās attālināti — atklāšana notika, izmantojot “Zoom” tiešsaistes platformu, kas ļāva konkursantiem iepazīties vienam ar otru, pārrunāt organizatoriskus jautājumus.

Konkursā piedalījās 10 topošie meistari no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Čehijas profesionālajām skolām. Mūsu skolu pārstāvēja 4. kursa audzēknis Niks Petrovs, kuru konkursam sagatavoja pedagogs Jānis Madžulis. Konkursa uzdevums bija izgatavot koka lādīti pēc dotā rasējuma. Detaļu materiāli katrai skolai tika atsūtīti jau iepriekš. Katrs dalībnieks pats varēja izvēlēties, ar kādiem instrumentiem darbu veiks. Ar uzdevumu Niks lieliski tika galā. Izgatavotais izstrādājums ir nosūtīts pa pastu uz Lietuvu, kur to vērtēs kompetenta žūrija. Konkursa rezultātus uzzināsim 26. novembrī.

Šo konkursu Kauņas profesionālais izglītības centrs organizēja saistībā ar Eiropas profesionālo prasmju nedēļu. Laikā no 9. līdz 13. novembrim Eiropā norisinās dažādas aktivitātes un pasākumi, lai demonstrētu izcilību profesionālajā izglītībā un apmācībā.
Skola ar Kauņas profesionālo izglītības centru sadarbojas jau no 2016. gada. “Erasmus +” projektā notiek abpusējas pedagogu pieredzes apmaiņas un audzēkņu prakses.

Aizkraukles novadā