Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles “Zīlītē” Lieldienu zaķu saiets

Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” grupu laukumos vērojams vērienīgs Lieldienu zaķu saiets. Bērni kopā ar vecākiem tika aicināti izgatavot Lieldienu garaušus, un radošā nodarbe aizrāva, kā rezultātā bērnudārzā pulcējas visdažādākie vairāki desmiti Lieldienu vēstnešu. Iestādes vadītāja Ligita Neija saka lielu paldies vecākiem par aktīvo, izdomas bagāto iesaistīšanos. Lielākā daļa zaķu rotā bērnudārza āra teritoriju, bet tie garauši, kam lietus un vējš varētu nodarīt skādi, priecē acis iestādes telpās. Zaķu gatavošanā izmantots koks, siens, pudeles, audums, kartons un daudz citu materiālu.  Pēc svētkiem dekoratīvie zaķi tiks noglabāti noliktavā, lai pēc gada tie atkal varētu priecēt iestādes bērnus, vecākus un darbiniekus. 


“Zīlītes” audzēkņi Lieldienas bērnudārzā svinēs otrdien, 6. aprīlī. Ja laikapstākļi lutinās, tad notiks jau par tradīciju kļuvušais Lieldienu zaķa skrējiens, kā arī būs nelieli muzikāli priekšnesumi. 

Aizkraukles novadā