Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grupas “Otra puse” koncerts Aizkrauklē būs jāklausās maskās

31. oktobrī Aizkraukles pilsētas kultūras namā paredzēts grupas “Otra puse” koncerts. Kultūras nama direktore Anta Teivāne atgādina, ka visiem apmeklētājiem jāierodas maskās un pie ieejas jādezinficē rokas, kā arī visu koncerta laiku jāsēž maskās. Koncerts būs ilgāks par stundu. Ja tā laikā apmeklētāja maksa kļūst mitra, to ieteicams nomainīt. 


“Covid-19” situācijas dēļ zālē ir nodrošinātas 196 sēdvietas atbilstoši Ministru kabineta noteiktajām prasībām tā, lai cilvēki sēdētu pamīšus un atstatus cits no cita. Līdz šodienai ir nopirktas 60 biļetes. “Daudzi biļetes pērk koncerta dienā vai pēdējā brīdī. Iespējams, cilvēki vēl nogaida, baidoties, vai koncerts netiks atcelts. Cerēsim, ka šajās dienās valdība nekādus jaunus papildu ierobežojošus pasākumus nenoteiks, un koncerts notiks,” saka Anta Teivāne.

Aizkraukles novadā