Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Igora Fetkuļina audzēkņi turpina strādāt attālināti

Piecgadīgais Dāvis cītīgi atkārto trenera Igora Fetkuļina norādījumus attālinātajās nodarbībās. “Lokdauna” laikā aizliegti visi sporta pasākumi, izņemot izlasēm un profesionāļiem. Klātienē nenotiek arī treniņi. Karatē kluba “Kadzan” treneris Igors Fetkuļins pielāgojies esošajiem apstākļiem. Lai bērnu progress sportā neapstātos, nodarbības notiek “Zoom” platformā. Trenera audzēkņi pērn pandēmijas laikā ne uz mirkli nepārtrauca nodarbības, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, trenējās ārā. Tagad klātienes nodarbības nav atļautas pilnībā, bet tas nav iemesls apstāties. “Strādāju 27 gadus, dzīve spiež pielāgoties apstākļiem. Salīdzinājumā ar treniņu apstākļiem ārā nodarbībām mājās ir arī sava pozitīvā puse. Tiešsaistē vairāk strādājam tieši ar fizisko sagatavotību, bērni apgūst špagatu. Šajā laikā ārā mēs to nevarējām kvalitatīvi darīt, to liedza nepiemērotie laikapstākļi. Tagad bērni veic tādus vingrinājumus, kā to varētu darīt zālē. Mīnuss — nav iespējams strādāt pāros,” stāsta Igors Fetkuļins.


Trenerim ir audzēkņu grupas vairākās pilsētās. Tie, kas cītīgi apmeklēja treniņus klātienē līdz šim, labprāt turpina tos arī attālināti, savukārt jaunpienācēji atkrīt. Treneris atzīst, ka dažiem bērniem un vecākiem nav ticības treniņu kvalitātei attālinātā formātā.


Aizkraukles novadā