Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mājturības stundā gatavo kūku valsts dzimšanas dienai

Aizkraukles pagasta sākumskolā valda liela rosība. Bērni gatavojas Latvijas valsts dzimšanas dienas svinībām, kuras skolā notiks 17. novembrī.


2. klases audzēkņi ar skolotājas Zanes Kalējas un vecāku atbalstu pirmdien mājturības stundā gatavoja svētku kūkas, ar kurām mielosies otrdien svinību laikā. "Pirmdien mācījāmies gatavoties svētkiem, otrdien mācīsimies svētkus svinēt. Galvenais uzsvars ir uz patstāvīgu darbošanos. Bija sagatavota kūkas recepte, ar kuru bērniem bija jātiek galā pašiem," stāsta skolotāja. Sadalītiem komandās, viņiem tā bija jāizlasa, pašiem jāizdomā, kādi produkti un cik jāņem, un pašiem jātiek galā arī ar gatavošanas un dekorēšanas procesu. Savukārt otrdien bērni mācīsies klāt galdu, tērpušies svētku drēbēs, dziedās Latvijas himnu un mēģinās atbildēt uz jautājumiem, kāpēc katrs no viņiem mīl Latviju un kāpēc patīk dzīvot Latvijā.


Savukārt 4. klases audzēkņi ir sagatavojuši muzikāli dzejisku videosveicienu Latvijai, kuru demonstrēs skolasbiedriem.

Zanes Kalējas foto

Aizkraukles novadā