Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zolmeistari aizvada spraigas spēles

Aizkraukles novada svētku laikā norisinājās šī gada Aiz­kraukles novada zolītes turnīru sērijas ceturtais posms. Tāpat kā iepriekšējā reizē, arī šoreiz laikapstākļi bija lieliski, tomēr tas netraucēja uz zolītes turnīru ierasties 39 dalībniekiem.

No Kurzemes ieradās divi spēlētāji — Egīls Dālmanis no Saldus novada un Ojārs Petrēvis no Durbes (viņš ir Durbes novada domes priekšsēdētājs). Ar savu klātbūtni Aizkraukles turnīru pagodināja šī brīža Latvijas zolītes reitinga pirmais numurs, lielmeistars no Madonas un Latvijas čempions Raimonds Skuja.

Cīņa bija spraiga, un šoreiz triumfēja vairākkārtējs šī turnīra uzvarētājs un zolītes lielmeistars Normunds Dāvidsons no Rīgas. Pagājušajā reizē Normundam šis turnīrs neizdevās, tādēļ šoreiz viņš revanšējās pilnībā un vēlreiz pierādīja savu augsto meistarību. Tāpat ir prieks par Ralfu Seidovu no Viesītes, kuram pagājušajā gadā Aizkraukles turnīrs nebija īpaši veiksmīgs, un Ralfs jau noteica, ka Aizkrauklē viņam neveicas. Šogad viņš nepiedalījās nevienā posmā, tomēr šī interesantā spēle ņēma virsroku — Ralfs ieradās Aizkrauklē un tika atalgots ar 2. vietu ļoti spēcīgā konkurencē. 3. vietu ieņēma Rihards Gailītis no Bauskas, kuram šis bija pirmais goda pjedestāls Aizkrauklē. No aiz­kraukliešiem labāko rezultātu uzrādīja Juris Gareckis (17. vieta), kurš iepriekšējā posmā ieguva 3. vietu. Neretietis Aleksandrs Orlovs ieņēma 16. vietu.

Liels paldies spēlētājiem par piedalīšanos, un esiet gaidīti arī nākamajos šī turnīra posmos! Tāpat tiek aicināti arī dalībnieki, kas ne reizi nav piedalījušies, bet vēlas izbaudīt sacensību gaisotni šajā prāta spēlē. Nākamais turnīra posms notiks 12. septembrī.

Aizkraukles novadā