Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles poliklīnika atsāk darbu pilnā apjomā

Saskaņā ar Veselības ministrijas rīkojumu Aizkraukles poliklīnika atsākusi sniegt  iepriekšējos ambulatoros pakalpojumus pilnā apjomā. Joprojām slēgts dienas stacionārs bērniem. 

Laikraksta “Staburags” 21. aprīļa numurā informējām par ambulatorajiem medicīniskajiem pakalpojumiem, kurus poliklīnika atsāka sniegt no 20. aprīļa, un to bija daudz. No 18. maija papildus tiem atjaunotas fizikālās medicīnas procedūras, izņemot zemūdens masāžas, fizioterapeitu pakalpojumi, kardiologa, pulmonologa konsultācijas klātienē, divu oftalmologu, otolaringologa (LOR) pieņemšanas, ginekologu pieņemšanas pilnā apjomā. Visus pacientus poliklīnikā pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta, un uz tām jāierodas maksimāli precīzi norādītajā laikā.

No 20. maija tika atsāktas operācijas dienas stacionārā, kurās nevajag izmantot vispārējo anestēziju un pacientam ir veikts Covid-19 infekcijas tests ne vēlāk kā 48 stundas pirms pakalpojuma saņemšanas, un tā rezultāts ir negatīvs.

No 26. maija tiks atsāktas obligātās veselības pārbaudes nodarbinātajiem, transportlīdzekļu vadītājiem, kā arī ieroču nēsāšanai un glabāšanai, kurām iepriekš obligāti jāpiesakās reģistratūrā pa tālruņiem 65133870 vai 65133875. Pagaidām Nacionālo bruņoto spēku karavīriem tās nenotiks, bet tās, visdrīzāk, tiks organizētas noteiktam skaitam pēc iepriekšēja pieraksta visiem vienā dienā. SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne uzsver, ka pārbaudes noritēs daudz stingrāk un organizētāk, lai nebūtu liela cilvēku pieplūduma un drūzmēšanās. Viņa arī informē, ka pagaidām pacientiem medicīniskās maskas nav jāpērk, tās reģistratūrā izsniedz bez maksas atšķirībā, piemēram, no Stradiņa slimnīcas, kur uz pieņemšanām pacientiem jāierodas maskās.

Tāpat kā iepriekš, ar iesnām, klepu, sāpēm kaklā un paaugstinātu temperatūru ne poliklīniku, ne slimnīcas uzņemšanas nodaļu (traumpunktu) nedrīkst apmeklēt — ja ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes, jāsazinās ar ģimenes ārstu telefoniski un, ja veselība to pieļauj, jāārstējas mājās. Pacientiem joprojām jāievēro visi Slimību profilakses un kontroles centra norādījumi.
Poliklīnikas pirmajā stāvā atkal darbojas medicīnas preču veikals, bet no 25. maija darbu atsāks kafejnīca “CITO”.

Uzziņa

◆ Konsultēties par savu veselību un nepieciešamajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, ja nav pieejams savs ģimenes ārsts, var zvanot arī uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, kurš darbojas visu diennakti.

◆ Lai saņemtu precīzāku informāciju par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, pacienti aicināti sazināties ar Nacionālo veselības dienestu pa telefonu 80001234 vai informāciju meklēt interneta vietnē www.rindapiearsta.lv
Avots: Veselības ministrija

Novadu ziņas