Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģiona pārstāvji saņem augstāko valsts atzinību

Sagaidot Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu, ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula lēmumu piešķirti valsts augstākiem apbalvojumi. Par izcilu kalpošanu Latvijas valstij Triju Zvaigžņu saņems 63 cilvēki, Viestura ordeni – 16, Atzinības krustu – 39. Viņu vidū arī Aizkraukles reģiona pārstāvji. 

Par nozīmīgu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē, risinot valstiski un sabiedriski nozīmīgus tematus un pārstāvot kvalitatīvu, profesionālu un ētisku žurnālistiku, Triju Zvaigžņu ordeni saņems un par šī apbalvojuma virsnieku iecelta aizkraukliete, laikraksta “Latvijas Avīze” žurnāliste Mārīte Libeka (Māra Libeka). Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku iecelts no Pļaviņām nākušais Jaunā Rīgas teātra aktieris Ģirts Krūmiņš, Latviešu kultūras darbiniece Kanādā un diriģente Vizma Māra Maksiņa, kuru vieno cieša sadarbība ar Pļaviņu Mūzikas skolu un Klintaines sieviešu vokālo ansambli “Dzirnas”. 
Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā ar Atzinības krustu apbalvota ilggadējā pašvaldību darbiniece, Jaunjelgavas novada Staburaga pagasta pārvaldes vadītāja Aina Ķīse.

Novadu ziņas