Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles slimnīca pārtrauc pacientu konsultācijas klātienē (papildināts)

Epidemioloģiskās situācijas dēļ SIA "Aizkraukles slimnīca" pārtrauc pacientu konsultācijas klātienē. Slēgta aprūpes nodaļa, uzņemšanas nodaļa, diagnostiskie kabineti un laboratorija — vēsta ieraksts slimnīcas mājaslapā. 

Ārsti speciālisti ambulatorās konsultācijas sniegs attālinātā formātā. Pieteikties attālinātai konsultācijai iespējams, zvanot reģistratūrai pa tālruni 65133875 vai 65133870.

Darbu poliklīnikā turpina ģimenes ārstu prakses un zobārstniecība SIA "DOO".

"Jau iepriekš ziņots, ka Aizkraukles slimnīcā pozitīvs Covid-19 tests tika konstatēts kādai slimniecei, kurai tas veikts, gatavojoties pārvest uz pansionātu. Nekavējoties veicot Covid-19 testu dienas aprūpes nodaļas pacientiem un personālam, 3. novembrī pozitīvs tests bija vēl pieciem pacientiem un diviem medicīnas personāla darbiniekiem. Slimnīcā tika veikti paaugstinātas drošības pasākumi un, sazinoties ar atbildīgajiem dienestiem un ņemot vērā to, ka pacientu stāvoklis nebija smags, viņus tika nolemts ārstēt tepat Aizkraukles slimnīcā. Savukārt pārējie Covid-19 negatīvie pacienti jau līdz 5. novembrim no slimnīcas tika izrakstīti, paskaidrojot tuviniekiem esošo situāciju," informē Aizkraukles novada sabiedrisko atteicību speciālists ArvisUpīts. 

"SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne informē, ka pagājušās nedēļas nogalē, atkārtoti veicot Aizkraukles slimnīcas darbiniekiem Covid-19 testu, pozitīvi testa rezultāti bija vēl 13 ārstniecības personām. Pamatojoties uz faktu, ka inficējies personāls, Covid-19 slimnieki, kuri ārstējās Aizkraukles slimnīcā, 8. novembrī tika pārvesti uz Daugavpils reģionālo slimnīcu.

Savukārt no 8. novembra, atkārtoti sazinoties ar epidemiologiem, tika pieņemts lēmums drošības nolūkos uz divām nedēļām slēgt slimnīcas ambulatoro daļu. Personāls, kurš aprūpēja Covid-19 slimniekus, bet ir vesels, divas nedēļas drošības nolūkos atradīsies karantīnā."

Slimnīcā turpinās medicīniskā personāla veselības pārbaudes, veicot “Covid-19” testus. Tiklīdz situācija būs uzskatāma par pilnīgi drošu, konsultējoties ar epidemiologiem un atbildīgajām veselības nozares institūcijām, slimnīcas darbs tiks pakāpeniski atjaunots, lai nodrošinātu veselības pakalpojumu pieejamību Aizkraukles iedzīvotājiem. Lūgums iedzīvotājiem, apmeklējot poliklīniku, ievērot drošības prasības un telpās atrasties tikai, lietojot sejas aizsargmaskas! 

Novadu ziņas