Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles tirgotavas daudzie telpu īpašnieki var atviegloti uzelpot: tiesāšanās beigusies!

Laikraksta “Staburags” 2016. gada 23. februāra numurā rakstā “Telpu īpašniekus sauc par okupantiem” informējām par to, ka SIA “Garantiju aģentūra” Aizkraukles rajona tiesā iesniegusi prasību pret “Tirdzniecības un pakalpojumu centra” īpašniekiem Lāčplēša ielā 5, Aizkrauklē, par telpu kopīpašuma izbeigšanu.


Telpu īpašnieki par to bija ļoti lielā neizpratnē, jo savulaik viņi kādreizējā Sadzīves pakalpojumu kombināta ēkā bija izpirkuši un privatizējuši telpas, kas ir viņu īpašums. SIA “Garantiju aģentūra” pārstāvis pārmeta, ka viņi telpas ir patvaļīgi okupējuši. Tiesvedība ilga vairākus gadus, un procesā bija ap 40 atbildētāju — visi telpu īpašnieki. Šomēnes notika kārtējā tiesas sēde — šoreiz rakstveida procesā. Zemgales rajona tiesas priekšsēdētājas vietniece Iveta Salaka “Staburagu” informē, ka tiesvedība civillietā ir izbeigta un izbeigšanas pamats bija prasītāja atteikšanās no prasības.  

Novadu ziņas