Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aktīvo iedzīvotāju fonds uzsācis darbību un aicina uz semināru Aizkrauklē

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina iedzīvotājus piedalīties AIF projektu dienās, kas Latvijā norisinās no 9. līdz 17. jūnijam 17 Latvijas pilsētās. 9. jūnijā no pulksten 10 līdz 13 Aizkraukles pilsētas kultūras namā cilvēkiem ir iespēja iepazīties ar fonda darbību un tā piedāvātajām iespējām, piedaloties projektos. Ir iespēja saņemt atbildes par izsludināto Stratēģisko projektu konkursu vairākgadu projektiem un citiem plānotajiem konkursiem, gan arī piedalīties darbnīcās par projektu domāšanu. Pēc AIF projektu dienām notiks arī divi tiešsaistes semināri - 18. jūnijā Stratēģisko projektu un AIF projektu sistēmas informatīvais seminārs, 6. jūlijā - AIF projektu budžetu plānošanas un grāmatvedības pamatprincipu skaidrojošais seminārs. 

AIF ir Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programma, kuras darbībai finansējums piešķirts 15 Eiropas valstīs, tostarp Latvijā. Mūsu valstij atvēlētais finansējums nevalstisko organizāciju sektoram ir 8,5 miljoni eiro tuvākajiem četriem gadiem.

Novadu ziņas