Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī atkārtotā izsolē neizdodas pārdot Kurmenes skolas ēku

 Arī atkārtoti rīkotājā Kurmenes skolas ēkas izsolē nav piedalījies neviens pretendents un pašvaldībai nav izdevies īpašumu pārdot.Domes pārstāve Agnese Čikule skaidroja, ka pirms izsoles interese par ēku izrādīta, taču izsolei nebija pieteicies neviens pretendents, līdz ar to izsole nav notikusi. 


"Tas nozīmē, ka par jautājumu būs jāspriež nākamajās domes komiteju sēdēs, iespējams, tik grozīti izsoles noteikumi, iespējams, mainīta cena," prognozēja Čikule.


Jau ziņots, ka pirmajai izsolei nebija pieteicies neviens pretendents, un tā atzīta par nenotikušu. Pirmās izsoles sākumcena bija noteikta 39 900 eiro, taču ēka pircējus neieinteresēja, un uz šīs nedēļas izsoli sākumcena bija noteikta 32 000 eiro, bet solis - 500 eiro.
Noteikts, ka nekustamā īpašuma turpmākās izmantošanas mērķis desmit gadus pēc īpašuma iegūšanas ir sociālās, izglītības vai veselības aprūpes jomas pakalpojumu organizēšana un sniegšana.


Īpašumu veido zemes gabals 3823 kvadrātmetru platībā ar divas būves. Pamatskola Kurmenē likvidēta 2011.gadā.

Novadu ziņas