Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atraktīvais Kokneses Sams kā kinozvaigzne (video)

Jau gada sākumā koknesieši bija ielāgojuši — 16. maijā būs Sama modināšanas svētki, kas ir tūrisma sezonas atklāšanas tradīcija. Taču koronavīruss šim pasākumam pārvilka svītru. Bet tas nenozīmē, ka Sams tādēļ varēja gulēt ka lācis migā.


Sama modināšanas akciju savās rokās ņēma enerģiskās un izdomas bagātās Kokneses tūrisma informācijas centra darbinieces.

Lai Samu vieglāk izvilinātu no dzelmes, viņas to sauca vārdiem: “Lielais Sams lai augšā ceļas, nu tad trīcēs kalni, lejas!” To, ka Sams ir tiešām pamodies, apliecina video mājaslapā. Tajā redzams, ka viņš kā Laimes lācis paviesojies daudzos objektos Koknesē, Vecbebros un Iršos, tajā skaitā atpūtas kompleksā “Kalnavoti”, viesu namā “Divas upes”, saimniecībā “Janavas”, Radošajā mājā, krodziņā “Rūdolfs”, viesu namā “Radzes”, Voldemāra Jākobsona memoriālajā mājā “Galdiņos” un citur, pie tam vēl paspēja sarokoties arī ar Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri un "Kokneses fonda" pārstāvi Sandru Kalnieti.


Sama viesošanās pie uzņēmējiem ir kā talismans veiksmei, iedvesmai un apliecinājums, ka tūrisma sezonai durvis ir vaļā par spīti neprognozētām izmaiņām pasaules mērogā. Sams gaida ciemos Koknesē — Latvijas sirdī!Novadu ziņas