Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs vairāk pakalpojumu

Lai nodrošināt valsts un pašvaldības pakalpojumu labāku pieejamību, Aizkraukles novada dome nolēma Vides un reģionālās attīstības ministrijā iesniegt pieteikumu valsts budžeta dotācijai vienotā klientu apkalpošanas centru izveidei arī Klintaines un Vietalvas pagastos. 
Abās vietās tie paredzēti pagasta bibliotēkās, kas ir aktīvi apmeklētas, un bibliotekāres iedzīvotājiem jau šobrīd palīdz risināt dažādus digitālos jautājums, bet atsevišķu pakalpojumu sniegšana ir ierobežota. Katra centra izveidei nepieciešams 10 285, 71 eiro, no kuriem 7 200,00 eiro paredzēti no valsts budžeta, bet pārējos segs no Aizkraukles novada pašvaldības budžeta.

Novadu ziņas