Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu atsāk Aizkraukles slimnīcas uzņemšanas un aprūpes nodaļas

No 23. novembra SIA “Aizkraukles slimnīca” atjaunojusi vēl daļu pakalpojumu, tomēr ne visus.


Jau informējām, ka epidemioloģiskās situācijas dēļ SIA “Aizkraukles slimnīca” pacientu konsultācijas klātienē bija pārtraukusi kopš 8. novembra un no 16. novembra atjaunoja daļu ambulatoro pakalpojumu. Savukārt no 23. novembra ierastajā kārtībā darbu atsāka arī uzņemšanas un aprūpes nodaļas, laboratorija, atkal pieņem ārsti speciālisti, strādā diagnostiskie kabineti, kā arī var veikt procedūras dienas stacionārā.


SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne informē, ka pagaidām nav atjaunota ķirurģijas dienas stacionāra, iekšķīgo un neiroloģisko slimību dienas stacionāra darbība. Iespējams, to atjaunos nākamnedēļ. 


No 15 ar Covid-19 saslimušajiem medicīnas personāla darbiniekiem darbā atgriezušies deviņi, bet seši vēl turpina ārstēties. Slimnīcas vadītāja teic, ka SIA “Aizkraukles slimnīca” tāpat kā agrāk turpina ievērot visas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un pat vēl vairāk.


Saskaņā ar SPKC interaktīvo karti pēdējo 14 dienu laikā, līdz 23. novembrim, Aizkraukles novadā konstatēti 14 jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, Pļaviņu novadā — seši, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru novadā — no 1 līdz 5, bet Neretas novadā saslimšanas gadījumi nav konstatēti.


Kopš pandēmijas sākuma Aizkraukles novadā ar Covid-19 saslimuši 39 cilvēki, Kokneses novadā — 11, Pļaviņu un Skrīveru novadā — pa 12 katrā, Jaunjelgavas un Neretas novadā — no 1 līdz 5 cilvēkiem katrā.


Vislielākais infekcijas perēklis Latvijā ir Rīgā — kopš pandēmijas sākuma tur saslimis 5951 cilvēks, bet pēdējo 14 dienu laikā konstatēti 2183 saslimšanas gadījumi.  

Novadu ziņas