Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daugavas krastā Skrīveros plāno izbūvēt piestātni

Skrīveru novada dome atbalstījusi biedrības “Daugavas abi krasti” lūgumu piešķirt līdzfinansējumu laivu piestātnes un koncertplatformas izbūvei Daugavas krastā pie Klidziņas.

Šīs ieceres īstenošanai Skrīveru novada dome nolēma atvēlēt 4500 eiro, izmaksājot naudu biedrībai divās daļās — pusi pēc tehniskā projekta iesniegšanas, otru pusi — pēc būves nodošanas ekspluatācijā. Biedrība, īstenojot vairākus projektus, līdz šim jau diezgan daudz paveikusi Daugavas krasta labiekārtošanā, ūdenstūrisma attīstībā un kultūras dzīves dažādošanā gan Skrīveru, gan Jaunjelgavas pusē. Vasaras periodā tā nodrošina Daugavas šķērsošanu kuģītī, kā arī piedāvā izklaides braucienus pa upi, Skrīveru pusē piedāvā sup dēļu un laivu nomu. Nu nolemts piedāvājumu paplašināt. Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis skaidro, ka jau iepriekš saņemts Skrīveru iedzīvotāju ierosinājums Daugavas krastā izbūvēt laivu piestātni. To plāno darīt biedrība, bet Skrīveru novada dome, piešķirot līdzekļus šai iecerei, paredz, ka skrīverieši, kuriem īpašumā ir laivas, piestātni varēs izmantot bez maksas.

Novadu ziņas