Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Donoru diena Koknesē šoreiz neparasti — specializētajā autobusā

Donoru diena Koknesē šonedēļ notika citādāk, nekā ierasts. Donori nepulcējās kultūras namā, bet gan tika pieņemti specializētajā autobusā.

Koknesē nodot asinis bija pieteikušies aptuveni 40 donoru, ieradās 52, arī tādi, kuri iepriekš nebija pieteikušies.  No viņiem asinis varēja ziedot 42. Taču bija vēl kādi pieci cilvēki, kurus nevarēja pieņemt kapacitātes dēļ. Specializētā autobusa darbība ir ierobežota, 15 minūšu laikā var pieņemt aptuveni divus donorus. Ir noteikts, cik ilgā laikā asins komponenti jānogādā asins centrā un jāapstrādā, tāpēc izbraukumā pārāk ilgi nevar pavadīt.

Visi donori, kuri nepaspēja ziedot asinis Koknesē, aicināti uz donoru dienu Aizkrauklē, kas 19. maijā no pulksten 10 līdz 14 notiks pilsētas kultūras namā. Tur būs plašākas telpas, līdz ar to varēs pieņemt vairāk cilvēku. 


Uz donoru dienu Aizkrauklē var nākt bez iepriekšēja pieraksta, tomēr centra pārstāvji aicina pieteikties, jo tas palīdz koordinēt cilvēku kustību, lai neveidojas sastrēgumi. 

Vairāk lasiet laikraksta "Staburags" 15. maija numurā. 

Novadu ziņas