Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gāzi Aizkrauklē atkal pieslēgs 14. augustā; aicina iedzīvotājus būt mājās

Lai gan bija cerēts, ka SGRP jeb skapjveida gāzes regulēšanas punkta nomaiņu un gāzes vada remontu Aizkrauklē, Bērzu un Lāčplēša ielā, varētu veikt agrāk, tas tomēr nav izdevies. Gāzi pilnībā plānots pieslēgt 14. augustā, darbi jau notiek, daļa iedzīvotāju jau tikuši pie gāzes, un A/S “Gaso” sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Rubinčika aicina iedzīvotājus būt savos dzīvokļos.  

Kāpēc jābūt dzīvokļos? "Gāzi gāzesvados ielaiž pakāpeniski — vispirms līdz mājas ievadam, pēc tam pa stāvvadiem. Ja kāds dzīvoklī nav noslēdzis gāzi, var kristies gāzes spiediens, un tad gāzes padeve tiek pārtraukta, darbinieki staigā pa dzīvokļiem un meklē gāzes noplūdes cēloni," skaidro Jana Rubinčika. "Ja gāze dzīvoklī ir noslēgta, tad tajā atrasties nav nepieciešams. Ja spiediens nepazeminās, darbinieki pa dzīvokļiem nestaigā. Atjaunojot gāzes piegādi, var būt neliela gāzes smaka."

“Remondarbus agrāk nevarēja pabeigt, jo radās neparedzēti apstākļi — bija jārok dziļāk, nekā plānots, un traucēja gruntsūdeņi,” skaidro Jana Rubinčika. 

Kā jau iepriekš informējām, pēc A/S “Gaso” informācijas, remontdarbu dēļ Aizkrauklē gāze 3. augustā tika atslēgta 11 daudzdzīvokļu mājām, un remontdarbi sākotnēji tika plānoti līdz  14. augustam ieskaitot. 

Jana Rubinčika informē, ka iepriekš Aizkrauklē tika nomainīti trīs SGRP jeb skapjveida gāzes regulēšanas punkti — darbi ir pabeigti Spīdolas ielā, kur gāze tika atslēgta trim mājām, Kalna ielā, kur tika atslēgtas sešas mājas, un Jaunceltnes ielā,  kur bija atslēgti tikai rūpnieciskie objekti. Šogad Aizkrauklē  SGRP remontdarbi vairs nav paredzēti. 

Novadu ziņas