Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“IGA centrs” Aizkrauklē sadala cilvēku plūsmu

Šodien pie daudzu veikalu ieejas durvīm ir uzraksti, ka tos apmeklēt drīkst tikai tie, kuriem ir derīgs Covid-19 sertifikāts. 
Tirdzniecības centrā "IGA centrs" Aizkrauklē ar sarkanbaltsarkanām lentām sadalīta cilvēku plūsma, jo ir veikali, kurus var apmeklēt visi, piemēram, pārtikas veikals, aptieka un dzīvnieku barības veikals, bet ir veikali, kurus var apmeklēt tikai ar sertifikātu. Dažos veikalos tagad ir ieeja nevis pa centrālajām durvīm, bet gala durvīm caur darbinieku ieeju.
Pārbaudīt sertifikātus uzticēts pašiem tirgotājiem, taču ne visos telefonos var ielādēt sertifikātu verifikācijas aplikāciju, un tas jau radījis pirmās problēmas. Gan tirgotāji, gan pircēji mēģina izprast jaunos noteikumus un tiem pielāgoties.

Novadu ziņas