Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izveidotas Aizkraukles novada domes komitejas

Aizkraukles novada domes 14. jūlija ārkārtas sēdē deputāti vispirms nolēma, kuri no viņiem darbosies kurās komitejās, bet pēc tam no sava vidus ievēlēja komiteju vadītājus.

Saskaņā ar  Aizkraukles novada pašvaldības nolikumu  jaunajā domē būs trīs komitejas. Tā kā darbam komitejās pieteicās vairāk deputātu, nekā sākotnēji bija plānots, dome nolēma  palielināt komiteju locekļu skaitu, lai varētu piedalīties visi, kuri to vēlas. Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejā darbosies 17 deputāti (sākotnēji bija plānoti 13), Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā — 11 (sākotnēji bija plānoti 9) un Sociālo jautājumu komitejā —  9 (bija plānoti 9 — šī komiteja deputātos lielu interesi neraisīja).


Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejā ievēlēti šādi deputāti: Leons Līdums, Uldis Dzērve, Gatis Gūtmanis, Andris Ambainis, Andris Zālītis, Mārtiņš Daģis, Evija Vectirāne, Jānis Sarmis Bajinskis, Aivars Miezītis, Dainis Vingris, Arvis Upīts, Einārs Zēbergs, Dāvis Kalniņš, Didzis Bērziņš, Uģis Rubenis, Guntis Libeks un  Aigars Lukss. Saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām” 60. punktu domes priekšsēdētājs Leons Līdums būs arī Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejas vadītājs. Viņa prombūtnes laikā komitejas sēdes vadīs kāds no vietniekiem. 


Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā ievēlēti deputāti Uldis Dzērve, Gatis Gūtmanis, Evija Vectirāne, Zane Romanova, Jānis Sarmis Bajinskis, Aivars Miezītis, Arvis Upītis, Dāvis Kalniņš, Didzis Bērziņš, Anita Ostrovska un Aigars Lukss. Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteju vadīs Uldis Dzērve, bet viņa vietnieks būs Arvis Upīts.

Sociālo jautājumu komitejā turpmāk strādās Zane Romanova, Andris Zālītis, Dainis Vingris, Einārs Zēbergs, Anita Ostrovska, Uģis Rubenis, Guntis Libeks, Andris Ambainis un Mārtiņš Daģis. Sociālo jautājumu komiteju vadīs Zane Romanova, bet viņas vietnieks būs Einārs Zēbergs.

Novadu ziņas