Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgava projektu realizēs attālināti

Jaunjelgavas novada domes deputāti vērtēja līdzekļu piešķiršanu Jaunjelgavas vidusskolas īstenotajam projektam “ART-ICT-ICT-HOPE_ ADVENTURE”.
Skolotāja Inese Ermansone uzrakstījusi kārtējo projektu “Erasmus+” programmā, tas atbalstīts. Apstiprinātais projekta finansējums ir 21 380 eiro, taču nepieciešams veikt priekšfinansējumu projekta sākšanai 20% apmērā kā garantiju, ka projektu realizēs. Šo naudu — 5576 eiro — pēc projekta realizēšanas ieskaitīs atpakaļ. Līdzīgs projekts šobrīd tiek realizēts 8. — 12. klasei, jaunajā projektā varēs iesaistīties 5. — 7. klases audzēkņi. Aktīvais skolu apmaiņas projekts epidemioloģisko ierobežojumu dēļ tiek realizēts attālināti tiešsaistē. Pamatskolas grupas projekts sāksies nākamajā mācību gadā, šobrīd ir pāragri spriest, vai skolēniem būs iespēja doties pieredzes apmaiņas braucienā. Jaunjelgavas novada dome jau iepriekš atbalstījusi šādu projektu realizēšanu un atbalstīja arī šo. 

Novadu ziņas