Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāreģistrējas pie cita ģimenes ārsta

No šī gada 1. oktobra ģimenes ārste Ginta Kociņa izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu, tādēļ viņas praksē esošajiem pacientiem jāpiereģistrējas pie cita ģimenes ārsta.


Ģimenes ārsts, ar kuru bija sāktas pārrunas par Gintas Kociņas prakses pārņemšanu, diemžēl 16. augustā atteicās. Tāpēc pacientus no Jaunjelgavas pilsētas un pagasta, Sērenes pagasta aicina reģistrēties pie ģimenes ārstēm Intas Ziediņas vai Zigrīdas Maijas Gulbes, bet no Seces un Staburaga pagasta — pie ģimenes ārstes Vijas Pelčeres. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Gintas Kociņas pacienti, kas nebūs piereģistrējušies pie cita ģimenes ārsta, konkrētu laika periodu varēs vērsties pie dežurējošā ģimenes ārsta Aizkraukles medicīnas centrā un saņemt nosūtījumus, konsultācijas un citu veidu pakalpojumus, ko sniedz ģimenes ārsts.  

Jaunjelgavas novadā