Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavā atrasts “Tīrradnis”

Festivāla “Dziesminieku dienas Sēlijā” laikā Jaunjelgavā notika dziesminieku jaunradīto dziesmu konkurss “Tīrradnis”. Dalībnieki iesūtīja savas dziesmas, astoņi labākie sniedza koncertu Jaunjelgavas pilsētas kultūras nama pagalmā. 1. vietu piešķīra dziesminiecei no Rīgas — Melisai Deborai Kaškurai. Konkursā ar dziesmu “Kamēr vēl esam” piedalījās arī Aizkraukles novada pārstāvji, Zigurds Feils, kas ir dziesmas mūzikas autors, un Juris Babris.

Konkursa uzvarētāja dalījās priekā un emocijās ar ierakstu sociālajos tīkos: “Dziesminieku konkurss “Tīrradnis” uzvarētāja? Neticamais, fantastiskais piedzīvojums — divas uzstāšanās = “Dziesminieku dienas Sēlijā” un milzīga cilvēku mīlestība un atzinība, kā arī uzņemšana Austrasbērnos. Mans sapnis. Negaidīts triumfs, laimes asaras, šoka smiekli un kliedzieni vijās kopā ar īstu brīnumu. Pateicos žūrijai — Haraldam Sīmanim, Arnim Miltiņam, Janai Eglei, Anitai Ostrovskai un Signei Sniedzei. Jūs man esat devuši sapņa piepildījumu, ko šobrīd vēl nevaru vārdos aprak­stīt!”     
                                          

Jaunjelgavas novadā