Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas notiek ar Odzienas ielu Pļaviņās?

“Kas notiek ar Odzienas ielu Pļaviņās?” laikrakstam jautā kāds sašutis pļaviņietis.  Lai arī asfaltēšana un citi darbi, šķiet, bija pabeigti, satiksmei pagaidām tas slēgts, un atkal notiek remontdarbi.


Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss skaidro, ka bija paredzēts šo posmu atvērt satik­smei, bet paveiktajā konstatētas nepilnības, kas neatbilst normatīvajiem aktiem ceļu būvniecībā un pašvaldības kā pasūtītāja vēlmēm. Tas ir ietvju augstums atsevišķās vietās, arī ieklātais asfalts nav pietiekami gluds, kā arī citas nianses. Būvniekiem no SIA “Ošukalns” nepilnības jānovērš. Līdz tam ielas posms būs slēgts satiksmei. Objekta nodošanas termiņu gan tas neietekmē, jo tas ir augusta beigās.


Veicot būvdarbus šajā ielas posmā, krustojumā nedaudz pamainīta iebrauktuve no Daugavas ielas, lai transportlīdzekļiem būtu ērtāk iebraukt Odzienas ielā virzienā no Jēkabpils. Savukārt virzienā uz Rīgu pagarināta ietve ar augstu apmali, un tur nav vairs nelielā automašīnu stāvlaukuma pie veikala “Oāze”. Aigars Lukss atzīst, ka šāds risinājums projektā saskaņots ar uzņēmumu “Latvijas Valsts ceļi”. Šī vieta iepriekš nav bijusi reģistrēta kā stāvvieta, tāpēc nav saglabāta piebrauktuve automašīnām. Sakārtots arī Odzienas ielas krustojums ar Raiņa ielu un piebrauktuves pie īpašumiem.


Novadu ziņas