Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katrā sporta veidā izvirzās cits novads

Daudzesē pēc desmit gadu pārtraukuma aizvadītas sporta spēles “Daudzeses vasara 2020”. Spēļu programmā bija florbols,volejbols, futbols, strītbols un individuālās aktivitātes. Šogad pasākums pulcēja daudz lielāku dalībnieku skaitu - sporta entuziasti sabrauca no Jaunjelgavas novada, Aizkraukles, Kokneses, Pilskalnes un Rīgas.
Dominējošais sporta veids, kurā bija lielākais dalībnieku skaits, bija volejbols. Volejbola sacensībās piedalījās deviņas vīriešu un astoņas sieviešu komandas. Vairāki pasākuma dalībnieki apliecināja daudzpusīgumu, startējot vairākos sporta veidos. “Dalībnieki ir vispusīgi attīstīti, puiši steidzās no viena laukuma uz otru. Situācija katrā sporta veidā atšķīrās. Volejbolā dominēja rīdzinieki, futbolā - aizkrauklieši, strītbolā - jaunjelgavieši, savukārt florbolā mājinieki — daudzesieši,” stāsta Juris Puķītis, Daudzeses pagasta sporta dzīves organizators. Rīgas volejbolistiem Daudzesē notiek sporta nometne. Lielākās sacensības Daudzesē notiek vasarā — Līgos svētkos un aizvadītās sporta spēles. Nākamgad sporta spēles plānots pārcelt uz jūliju, lai tās nenotiktu reizē ar citiem sporta pasākumiem tuvākajā apkaimē.
Šaušanā ar pneimatisko ieroci labāko rezultātu uzrādīja Rebeka Ratniece, 2. vieta Tomam Gaigalniekam, 3. vieta — Agnesei Sotārovai. Strītbola sacensībās piedalījās sešas komandas, pārliecinošu uzvaru, nezaudējot nevienā spēlē, izcīnīja komanda “Gribu, bet nevaru” no Jaunjelgavas (R. Viļums, K. Lodziņš, J. Censonis, J. Censonis juniors, Z. Censone). Futbola laukumā izgāja četras komandas. Nezaudējot nevienā spēlē zelta medaļas izcīnīja Aizkraukles vienība “Smurfi” (K. Ikaunieks, A. Orlovs, E. Ikaunieks, E. Kokarevics, E. Kovaļkovs, R. Minajevs, R. Barbinjagra). Florbola turnīram pieteicās piecas komandas,  pārliecinošu uzvaru guva mājinieki no komandas “Veču lauks”, kuri futbolā palika otrie (A. Štronvalds, R. Štronvalds, J. Zaķis, H. Vanags, V. Bružuks, R. Plēsums, V. Kuncevičs). Volejbolā sievietēm goda pjedestālu ieņēma rīdzinieces, vīru konkurencē medaļas aizceļoja uz Pilskalni un galvaspilsētu.

Novadu ziņas