Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ko domā jaunveidojamā Aizkraukles novada iedzīvotāji: aptaujas rezultāti

Jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2037. gadam un attīstības programmas 2021. – 2028.gadam izstrādes ietvaros 2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes (turpmāk - attīstības plānošanas dokumenti). Tā  ietvaros no  2021. gada 1. februāra līdz 28. februārim notika iedzīvotāju aptauja ar  mērķi noskaidrot Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņu, Neretas, Jaunjelgavas, Skrīveru novada iedzīvotāju viedokli par pašvaldības attīstību, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem turpmāk. Aptauja ietvēra arī jautājumus par pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti un iedzīvotāju dzīves līmeni, iespējamajām pašvaldības attīstības prioritātēm un vajadzībām nākotnē.

Iedzīvotājiem aptauju bija iespēja pildīt elektroniski un papīra formātā. Uzaicinājums aizpildīt aptauju tika publicēts Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadu pašvaldību mājaslapās. Aptaujas anketa tika publicēta arī vietējo pašvaldību avīzēs, kuru iedzīvotāji varēja aizpildīt papīra formātā un iesniegt savā pašvaldībā norādītajā adresē.
Apkopojot aptaujas rezultātus, tiek pieņemts, ka iedzīvotāji sniedz vērtējumu, balstoties uz vērtējumu par savā esošā novada teritorijā sniegtajiem pakalpojumiem. Aptaujas rezultāti ir summēti un sniedz vispārēju novērtējumu jaunveidojamā novada kontekstā. 

Aptaujas rezultātu apkopojums šeit:

Novadu ziņas