Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē 102. gadskārtā sveic ilgdzīvotāju

Kokneses novada pašvaldības darbinieki ar laba vēlējumiem sveica novada vecāko iedzīvotāju Elzu Lerhu, kurai 30. augustā apritēja 102. gadskārta.


Viņa ir Latvijas vienaudze. Jubilāre dzimusi Tambovā, bet vēlāk, atgriežoties Latvijā, ģimene mājas rada Tukumā. Ilgu laiku Elzas kundze dzīvojusi un strādājusi par grāmatvedi Mērsragā. No 2002. gada gaviļniece dzīvo meitas Aijas ģimenē.


“Staburags” pirms diviem gadiem rakstīja par simtgadnieci, toreiz meita teica: “Ar smaidu varu teikt — tikai tagad uzzināju, ka mamma ir valdonīga kundze, jo arī mūsu mājās viņai ir savi noteikumi, joprojām patīk ieskatīties spogulī, glīti sakārtot frizūru un aizrādīt, ja palags viņas gultai nav uzklāts tā, kā nākas.”


Elzai Lerhai ir divas mazmeitas — Antra un Agnese un divi mazmazdēli — Mārtiņš un Andrejs.


Attēlā: jubilāri ievērojamajā jubilejā sveica Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris un sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane, lietvede Santa Šmite, pasniedzot 200 eiro naudas balvu.          

Novadu ziņas