Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē atvērta bibliotēka un klientu centrs

Saistībā ar valdības pieņemto lēmumu par vairāku iepriekš valstī noteikto ierobežojumu samazināšanu Kokneses novadā slēgtās iestādes atsākušas darbu, vairākās iestādēs atviegloti apmeklētāju pieņemšanas nosacījumi.

Ievērojot visus drošības pasākumus, apmeklētājus noteiktajā darba laikā sākušas pieņemt Kokneses novada bibliotēkas. Kokneses pagasta bibliotēkas vadītāja Inta Poiša piebilst, ka lasītājiem tiks nodrošināti visi pakalpojumi, vienīgi datorus nebūtu ieteicams izmantot vienkārši laika kavēšanai, bet tikai rēķinu samaksai, dokumentu izdrukāšanai vai formalitāšu kārtošanai. Arī bibliotēkā esošā valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra pakalpojumus varēs saņemt klātienē.

Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs informē, ka domes darbinieki turpina strādāt iepriekšējā režīmā, klātienē savus pienākumus veicot ceturtdienās.

Bāriņtiesa un dzimtsarakstu nodaļa apmeklētājus pieņem pirmdienās un ceturtdienās. Kases Kokneses domē, Bebru un Iršu pagasta pārvaldē darbosies otrdienās un ceturtdienās. Apmeklētājus pagastu pārvaldēs pieņems katru dienu dažas stundas darba laikā.
Sociālajā dienestā priekštelpā klientiem iekārtota vieta ar rakstāmgaldu, kur var klātienē aizpildīt iesniegumus un citas veidlapas. Arī Bebru un Iršu pagastu pārvaldēs ir iespēja iesniegt iesniegumus sociālajiem darbiniekiem klātienē. Klientu apmeklēšana dzīvesvietā notiek tikai gadījumos, ja klients pirmo reizi pieprasījis izvērtēt atbilstību trūcīgā vai maznodrošinātā statusam, ja tiek apdraudēta klienta dzīvība vai nepilngadīgo bērnu drošība, veselība vai dzīvība, vai iepriekš neparedzēti apstākļi. No 1. jūnija tiks atsāktas arī grupu nodarbības dienas centrā un tās tiks organizētas, ievērojot distancēšanos un lietojot individuālos aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļus. No šī datuma atsāks sniegt dušas un veļas mazgāšanas pakalpojumus, taču tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ne vairāk kā diviem klientiem dienā. 

Novadu ziņas