Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē pozitīvo emociju brauciens

“Pasākums, kas rada atkarību”, “ideāli sagatavots pasākums” — tādas ir atsauksmes par Kokneses tūrisma informācijas centra rīkoto  tradicionālo rudens tūrisma velobraucienu.

Šogad 75 kilometru tālajā ceļā devās vairāk nekā 70 dalībnieku. Tas vijās pa četriem novadiem: Kokneses, Aizkraukles, Skrīveru un Jaunjelgavas. Velosipēdisti devās cauri Aizkraukles  kūdras purvam, pabija  viesu namā “Cepļi”, raganu lidlaukā, kur viņus  sagaidīja galvenā  ragana. Tā bija visai viesmīlīga — pacienāja ar maltīti un raganas tēju. Savukārt tālāk  Skrīveru senatni uzbūra gide Daina Vancāne, vēderpriekus braucēji baudīja Skrīveru pārtikas kombinātā, kur ražo konfektes “Gotiņa.”

Todien braucēji baudīja ne tikai zemes ceļu. Ar kuģīti “Balta kaza” viņi pārcēlās uz Jaunjelgavu. Pie nesen atvērtā tūrisma informācijas centra tā saimnieki braucējus sagaidīja ar Jaunjelgavas šodienas stāstiem.  Aizraujoša un pārsteigumiem pilna bija  viesošanās zemnieku saimniecībā “Liepkalnes”. Te saimnieko aizrautīgie Aija un Arvīds Vītoli.  Ceļotāji iepazina bišu dzīvi, aplūkoja  bišu māju, klausījās bitenieka stāstus. Ainaviski skaistā vietā, kopīgi baudot zupu, braucēji izvērtēja   šāgada rezultātus. Vērtējums vienprātīgs — tas ir pozitīvisma un enerģijas uzņemšanas brauciens turpmākajam darba cēlienam. Pēc maltītes braucēji kuģītī “Vīgante” pārcēlās atpakaļ uz Koknesi. Pavadīta bija viena jauka, saturīga diena.


Novadu ziņas