Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kokneses "Dzeguzītē" vakcīnu saņem arī 94 gadus veca sieviete

Kokneses novada Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" 24. februārī pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas pirmie 13 klienti un 9 darbinieki saņēma Covid-19 vakcīnas. Viņus vakcinēja uz vietas iestādē ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā ģimenes ārsta prakses medmāsa — informē Kokneses novada domes Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa.


Iestādes direktore Gaļina Kraukle stāsta, ka Covid-19 vakcīnas saņēma klienti, kuri iepriekš bija izteikuši vēlmi vakcinēties un kuri nav izslimojuši šo infekciju. "Vecākā kliente, kura vakcinējās, ir 94 gadus veca sieviete. Gan viņa, gan pārējie klienti pēc vakcīnas saņemšanas jūtas labi. Pēc diviem mēnešiem, kad vakcinētie klienti un darbinieki saņems otru vakcīnas devu, pirmās vakcīnas saņems vēl citi klienti un iestādē strādājošie. Savukārt vēl vairākiem klientiem, kuri ir izslimojuši ar Covid-19, vakcinācija plānota apmēram pēc trim mēnešiem – tāds laiks noteikts saskaņām ar vakcinēšanas vadlīnijām," informē Gaļina Kraukle.

Kopā "Dzeguzītē" vēlmi vakcinēties izteikusi apmēram puse no 40 pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas klientiem, taču vairākiem veselības stāvokļa dēļ vakcinēšanās patlaban atlikta.

Novadu ziņas