Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kokneses novadā stāstu konkurss “Kopā būt”

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Viduslatvijas komiteja līdz 14. jūnijam aicina Kokneses novada ģimenes piedalīties stāstu konkursā “Kopā būt” un uzrakstīt stāstu par savu ģimeni — par savām ģimenes tradīcijām un vērtībām. Tas var būt asprātīgs stāsts par ikdienas dzīvi, par kādas problēmas risināšanu, par piedzīvojumiem vai par sapņiem — autorus ierobežos tikai viņu pašu iztēle.  

Iesūtītos darbus vērtēs žūrijas komisija, kurā būs pārstāvji no senioru biedrības “Pīlādzītis”. Trijām  ģimenēm par interesantāko un aizraujošāko stāstu paredzēta balva — dalība kopīgā piedzīvojumā. Darbu sūtīt e-pastā: LSK.Viduslatvija@redcross.lv. Labākos darbus publicēs vietējos plašsaziņas līdzekļos. Aprakstam var pievienot vienu ilustratīvu materiālu — foto vai zīmējumu. Darba apjoms — viena standarta A4 lapa. 

Novadu ziņas