Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akcijas noslēgums Koknesē

Labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” jau divpadsmito gadu oktobra sākumā organizēja akciju “Labo darbu nedēļa”, kad pastiprināta uzmanība tika pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Labdarības organizācija “Labo darbu nedēļas 2020” akciju noslēdza kopā ar Kokneses jauniešiem “Pērsejās”. Sirsnīgajā un omulīgajā pasākumā valdīja jautra gaisotne, par lieliskas pēcpusdienas organizēšanu un vadīšanu parūpējās harismātiskais un atraktīvais vadītājs Kaspars Brūvelis.

To, ka, darot  kopā, var izdarīt vairāk labu darbu, var pārliecināties organizācijas mājaslapā, kurā  var piereģistrēt padarītos labos darbus.  Līdz šim reģistrēti 130 plānotie labie darbi, kuros iesaistīti 6319 dalībnieki, un 300 paveiktie labie darbi, kuros iesaistīti 13 723 dalībnieki. Labo darbu organizatoru pulkā ir arī mūsu reģiona pārstāvji: Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas kolektīvs, Daiga Andersone, I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu pašpārvalde.                                                                                                   

Kokneses novadā