Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurmenē būs Viļa Daudziņa monoizrāde, folkloras diena, Ulda Marhileviča un draugu koncerts

Kurmenē, kā ik gadu, notiek Pēterdienas svinības. Neraugoties uz dažādiem ierobežojumiem kultūras pasākumu rīkošanā, šogad programma ir ļoti plaša, un pasākumi turpināsies līdz pat 5. jūlijam. 

Daļa pasākumu jau notikuši, bet citi vēl būs. Ceturtdien, 2. jūlijā, pulksten 21 Amfiteātra dienā Kurmenē varēs noskatīties Viļa Daudziņa monoizrādi "Plūdons un Upes dievs". Pulksten 23 - melnbaltais kino. Piektdien, 3. jūlijā, no pulksten 17 būs folkloras diena "Starp Pēteriem un Annām". 4. jūlijā - laivošanas svētki Mazzalves pagasta Krastos, svētku liturģija un diskotēka ar Tomu Grēviņu. Svētki noslēgsies 5. jūlijā ar Ulda Marhileviča un draugu koncertu Kurmenē. 

Svētku pasākumus ar atbalstītājiem rīko Kurmenes baznīcas priesteris Andrejs Mediņš sadarbībā ar vietējo pašvaldību. Pagasta kultūras darba organizatore Sarmīte Ķīse atzīst, ka vienam otru papildinot, izdevušies bagātīgi svētki. Tos apmeklē daudz cilvēku, bet pieļautais skaits ir nodrošināts, ko kontrolē arī policija. To pārstāvju ieteikumus organizatori ņem vērā, lai nodrošinātu maksimālu piesardzību. 

— Pasākumos ārā vietas ir pietiekami, lai ievērotu distanci un varētu bez bažām baudīt svētkus, turklāt bez bufetes ar ēdieniem vai grādīgajiem dzērieniem. Prieks, ka cilvēki novērtējuši pasākumu kvalitāti, kas mums arī ir. Pateicoties Andrejam Mediņam, Kurmeni tagad zina un apmeklē cilvēki no visas Latvijas. Mākslinieki, kuri pie mums uzstājas, atzīst, ka Kurmene acīmredzot ir īpaša vieta, jo tik ļoti patīk pie mums būt. Pagastā ir atkal dzīvība un daudz kas atjaunojas, un svētkos to visu var baudīt, — atzina Sarmīte Ķīse. 

Novadu ziņas