Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāčplēša diena Kokneses novadā

Lāčplēša dienā Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris godināja Lāčplēša ordeņa kavaliera Jāņa Filipsona un brīvības cīņu dalībnieku piemiņu. 

LKA Latvijas Kultūras koledžas pasniedzēji šodien sagādāja jauku pārsteigumu un sveicienu visiem koknesiešiem Lāčplēša dienā - Kokneses luterāņu baznīca izgaismojās sarkanbaltsarkanās krāsās. 

"Lāčplēša dienā Pērses sālumskolas pirmsskolas grupu bērni un audzinātājas dekorēja burciņas, kurās ielikt svecītes, lai vakarā tās aizdegtu. Pērses sākumskolas skolēni ar svecītēm rokās devās pagalmā pie skolas Saules pinuma zīmes. 6. klases skolēni labprāt dalījās savās zināšanās par tā laika notikumiem. Jaunāko klašu skolēni godināja šo dienu, skaitot tautasdziesmas. Kopīgi izdziedātas arī patriotiskās "Mirdzot šķēpiem" un "Div’dūjiņas" dziesmas. Ar cieņpilnu attieksmi noliecam galvas varoņu priekšā, kas mūsu valstij atnesuši neatkarību un brīvību. Laikā, kad valstī izsludināts ārkārtējais stāvoklis, ikkatrs tika aicināts iedegt savas sveces pagalmos, ielikt tās māju logos to cilvēku piemiņai, kas savu dzīvību atdeva par brīvu Latviju. Paldies tiem skolēniem un viņu ģimenēm, kuri atnesa svecīti, lai aizdegtu to pie skolas! Lai sveču liesmas stiprina mūsu vienotību un palīdz pārvarēt arī šīs dienas, kad pret neredzamo ienaidnieku cīnās mūsu mediķi!" "Staburagam" stāsta Pērses sākumskolas direktores pienākumu izpildītāja Santa Kalniņa.


Novadu ziņas