Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Maxima” vasarā piedāvā 382 darba vietas jauniešiem

Turpinot iepriekšējo gadu veiksmīgo praksi, arī šovasar “Maxima Latvija” jauniešiem piedāvās darbu 53 veikalos 27 Latvijas pilsētās. Ievērojot visstingrākos drošības pasākumus un valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības, “Maxima” veikalos no jūnija līdz augustam tiek piedāvātas 382 darba vietas jauniešiem ar iespēju iegūt specifiskas zināšanas un apgūt praktiskas iemaņas mazumtirdzniecībā, strādājot ar nozares vadošajiem speciālistiem.


“Esam gandarīti jau desmito gadu pēc kārtas savā profesionāļu komandas pulkā uzņemt strādāt gribošus jauniešus vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kuri gūs noderīgas zināšanas un reālu darba pieredzi mazumtirdzniecībā, strādājot apmaksātā praksē, pateicoties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) izstrādātajai programmai tieši jauniešiem vasaras laikā. Šajos ekonomiski grūtajos apstākļos, kamēr mēs visi cīnāmies pret Covid-19, darba iespējas ir jo īpaši svarīgas. Prieks arī redzēt jauniešus, kuri piesakās darbā atkārtoti, tādējādi paaugstinot savu zināšanu līmeni un nostiprinot jau iepriekš gūto pieredzi, kas, es ticu, palīdzēs karjeras izaugsmē nākotnē,” stāsta Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” personāla vadības direktore.


NVA Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja Vineta Leončika: “Viens no NVA vasaras nodarbinātības pasākuma uzdevumiem ir sniegt jauniešiem iespēju jau skolas laikā sagatavoties turpmākai profesionālajai dzīvei, iegūstot darba vidē praktisku priekšstatu par darba tirgu un darba attiecībām. Esam gandarīti par darba devēju atsaucību, skolēniem piedāvājot iespēju vasaras brīvlaikā strādāt un apgūt darba pratību. Uzņēmums “Maxima Latvija” ir ilggadējs NVA sadarbības partneris un viens no vislielākajiem vasaras nodarbinātības pasākuma līdzīstenotājiem. Pērn ar NVA atbalstu uzņēmums bija nodrošinājis skolēniem 244 darba vietas vasaras brīvlaikā.”


Strādājot kādā no 53 veikaliem, jauniešiem būs iespēja apgūt mazumtirdzniecības nozares darbības pamatprincipus, iepazīt veikala ikdienas procesus, attīstīt saskarsmes un komunikācijas prasmes, uzlabot spējas pielāgoties mainīgām situācijām, kā arī gūt praktiskas iemaņas, veicot pārdevēja palīga un zāles darbinieka pienākumus.


Darba vietas jauniešiem vasaras mēnešos tiks nodrošinātas 53 “Maxima” veikalos Aizkrauklē,  Ādažos, Cēsīs, Dobelē, Gulbenē, Iecavā, Ikšķilē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kandavā, Koknesē, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Līvānos, Ogrē, Olainē, Rēzeknē, Rīgā, Salacgrīvā, Salaspilī, Saldū, Talsos, Tukumā, Valmierā, Ventspilī.Novadu ziņas