Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministrs novērtē aizkraukliešu sasniegumus

Vakar Aizkrauklē un Koknesē viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs un citi ministrijas pārstāvji, kā arī Valsts Vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga. Vizītes laikā notika tikšanās ar pašvaldības darbiniekiem, Aizkraukles novada vidusskolas piebūves, Pļaviņu HES tuvumā esošās piesārņotās teritorijas apskate, pašvaldības SIA “Aizkraukes KUK” apmeklējums,

Ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Leonu Līdumu ministra pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar administratīvi teritoriālās reformas ieviešanu, vides aizsardzību un atkritumu apsaimniekošanu novada teritorijā. Koknesē delegācija iepazinās ar atkritumu šķirošanas laukumu un rūpniecisko teritoriju, kā arī novērtēja Daugavas krasta stiprināšanas darbus, kas aizsākti pērn vasarā.

Ministra dienas kārtībā bija arī zemnieku saimniecības “Kalnavoti” – vienas no Latvijā lielākajām bioloģiskajām saimniecībām, kas specializējas graudu ražošanā, apskate. Ar “Kalnavotu” saimnieku pārrunāja jautājumus saistītus ar bioloģiskās lauksaimniecības nākotni, zaļo inovāciju lomu konkurētspējas celšanā un ministrijas redzējumu nozares turpmākajā attīstībā.

Novadu ziņas