Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neretas novadā 18. novembrī vienosies karogu braucienam

Šogad pandēmijas apstākļos Latvijas valsts dzimšanas diena būs atšķirīga no citām, katrā ziņā bez lieliem ļaužu pūļiem. Tomēr, lai radītu svētku sajūtu, Neretas novadā nolēmuši rīkot patriotiskas un samērā drošas valsts dzimšanas dienas svinības.

Žanna Miezīte, Neretas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja, stāsta, ka 18. novembrī visus novadniekus aicina autobrauciena “Ar Latviju sirdī”. Kā vienojošais elements akcijai ir automašīnai piestiprināts sarkanbaltsarkanais karodziņš. Žanna Miezīte teic, ka karodziņi iegādājami Neretas pasta nodaļā, kā arī citviet.

Brauciens no Mazzalves pagasta Krastiem sāksies pulksten 16. Pēc pusstundas paredzēts ierasties Zalves pagasta Sproģos. Ap 16.35 braucēji būs pie pagrieziena uz Pilskalni, bet 16.40 — pie Neretas apļa. Tālāk mašīnu kolonna veiks goda apli Neretā un apstāsies pie Neretas kultūras nama. Tajā būs apskatāma novadnieku radīta fotoizstāde “2020. gada 4. maijs Neretas novadā”. Tāpat iedzīvotāji aicināti apskatīt par godu svētkiem izgaismotās novada vietas — Neretas parka galveno aleju, Lielzalves muižas parku, Strobuku pilskalnu Pilskalnē, Ērberģes muižas apkārtni un Liepu ielu, kā arī visus akcijas “1836” gaitā ierīkotos Leišmalītes stabiņus.

Novadu ziņas