Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neretas novadā finansiāli atbalstīs ģimenes

Neretas novada dome ārkārtas sēdē pieņēmusi grozījumus saistošajos noteikumos “Par sociālās palīdzības pabalstiem Neretas novadā”.

Novada sociālā dienesta vadītāja Iveta Arāja, komentējot šos grozījumus, stāsta, ka tie saistīti ar nepieciešamību noteikumos iekļaut punktus, kas noteiktu sociālās palīdzības sniegšanu personām, kuras nonākušas krīzes situācijā un nespēj nodrošināt savas pamatvajadzības ārkārtējās situācijas laikā. Tā kā pašvaldība jau saņēmusi iedzīvotāju iesniegumus ar palīdzības lūgumu no pašvaldības, noteikumu labojumus pieņēma steidzamības kārtā. Grozījumi paredz finansiālu atbalstu bērniem līdz 18 gadu vecumam — mēnesī 50 eiro apmērā — un 80 eiro vienai pieaugušajai personai pamatvajadzību nodrošināšanai. 

Novadu ziņas