Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neretas novadā izsludināts grantu konkurss

Neretas novada pašvaldība izsludinājusi grantu konkursu, kura mērķis ir stimulēt uzņēmējdarbības sākšanu un attīstību Neretas novadā. 


Kopējais konkursam piešķirtais finansējums — 9000 eiro, vienam granta pretendentam maksimāli pieļaujamais finansējums — līdz 3000 eiro. Izsludinot šo konkursu, Neretas novada pašvaldība vēlas atbalstīt uzņēmējdarbības sākšanu vai jau esošas uzņēmējdarbības attīstību, jaunu darba vietu radīšanu, jaunu produktu ražošanu vai pakalpojumu veidošanu, atbalstīt sociālās uzņēmējdarbības biznesa idejas, atbalstīt projektus, kuriem jau piesaistīts vai tiek piesaistīts papildus Eiropas Savienības fondu finansējums. Pašvaldības atbalstam var pretendēt ikviens, kas jau veic vai apņemas sākt un reģistrēt uzņēmējdarbību Neretas novadā. 


Konkursam var pieteikties līdz šī gada 31. augustam gan fiziska persona, kas reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicēja, gan uzņēmuma reģistrā reģistrēts komersants, kura finanšu apgrozījums pērn nepārsniedza 30 000 eiro gadā.

Novadu ziņas