Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No 31. janvāra atcelti reisi maršrutā Rīga–Jēkabpils

Samazinoties pasažieru skaitam, no 2020. gada 31. janvāra uz nenoteiktu laiku tiks atcelti reisi maršrutā Rīga–Jēkabpils un  Līvāni–Gaisa tilts–Jaunsilavas, Jaunsilavas–Gaisa tilts.

Pasažieru pārvadājumus nenodrošinās:maršruta Rīga–Jēkabpils autobuss, kas svētdienās no Jēkabpils autoostas izbrauc plkst.15.20 un Rīgas starptautiskās autoostas – plkst.19.35;maršruta  Līvāni–Gaisa tilts–Jaunsilavas autobuss, kas no pieturas Līvāni no pirmdienas līdz ceturtdienai izbrauc plkst.18.55;maršruta  Jaunsilavas–Gaisa tilts autobuss, kas no pieturas Jaunsilavas no pirmdienas līdz ceturtdienai izbrauc plkst.19.10.
Nokļūšanai no Rīgas Jēkabpilī iedzīvotāji var izmantot vilciena maršruta Rīga–Krustpils reisu, kas Rīgā tiek uzsākts plkst.18.33 un 21.12 (no Krustpils dzelzceļa stacijas līdz Jēkabpilij un atpakaļ kursē pilsētas autobuss), kā arī autobusa maršruta Rīga–Rēzekne reisu, kas Rīgas starptautiskajā autoostā tiek uzsākts plkst.19.05. Savukārt nokļūšanai Rīgā pasažieri var izmantot vilciena maršruta Rīga–Daugavpils reisu, kas Krustpilī tiek uzsākts plkst.14.33; maršruta Rīga–Rēzekne 2 reisu, kas Krustpilī tiek uzsākts plkst.16.18; maršruta Rīga–Līvāni reisu, kas Krustpilī tiek uzsākts plkst.16.26; maršruta Rīga–Zilupe reisu, kas Krustpilī tiek uzsākts plkst.17.57. Tāpat pasažieri var doties ar autobusu maršrutā Rīga–Zasa–Daugavpils, kas no Jēkabpils autoostas izbrauc plkst.15.00, kā arī maršruta Nr.7992 Rīga–Rēzekne autobusu, kas no Jēkabpils autoostas izbrauc plkst.16.10.
Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Novadu ziņas