Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No šodienas ikviens manavakcina.lv var izvēlēties vakcinācijas vietu un laiku

Ņemot vērā Ministru kabineta lēmuma par visas sabiedrības pakāpenisku vakcināciju no 3.maija, no šodienas vietnē manavakcina.lv jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā virs 18 gadiem var izvēlēties sev tuvāko un ērtāko vakcinācijas vietu visā Latvijā un pieraksta laiku. 

Šodien iedzīvotājiem ir pieejami vairāk nekā 21 700 brīvie vakcinācijas pierakstu laiki, kas tiks pakāpeniski papildināti. 

Lai jebkurš Latvijas iedzīvotājs vakcinētos pret Covid-19:

1. jāatver vietne manavakcina.lv;

2. jāautorizējas ar internetbanku vai eParakstu;

3. jāizvēlas vakcinācijas vieta un laiks;

4. atgādinām, ka vakcinācijas pieraksts ir atvērts ne tikai tuvākajām dienām, bet trīs nedēļām uz priekšu;

5. jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts);6. jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku. 

Joprojām pieteikties vakcīnai un pieteikties uz noteiktu laiku un vietu var arī pa tālruni 8989. Latvijā šobrīd kopā izmantotas 316 955 vakcīnu devas. 


Vakar vakcinācijas iespēja vēl pirms visas iedzīvotāju vakcinācijas tika atvērta arī tiem manavakcina.lv reģistrētajiem iedzīvotājiem, kuri vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989 bija pieteikušies vēl martā un aprīlī. Vēl iepriekš, 30.aprīlī, iespēja izvēlēties kalendāra laikus varēja visi tie, kuri vēl februāra ietvaros pieteicās savai Covid-19 vakcīnai vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.


Šodien vakarā plānotās piegādātās Pfizer-BioNTech ražotās vakcīnas aizvedīs uz vairākiem liela mēroga vakcinācijas centriem jau 4.maija rītā, kā arī uz dažiem centriem un citām vakcinācijas vietām tuvākajās dienās, lai nodrošinātu raitu iedzīvotāju vakcināciju.


Veselības ministrs Daniels Pavļuts: “Esam izdarījuši visus darbus, lai ar šodienu nodrošinātu visas sabiedrības pakāpenisku vakcināciju. Vakcinācija norisināsies pie vakcinācijas veicējiem, pamatojoties uz atvērtajiem un aizpildītajiem pierakstu laikiem  – gan liela mēroga vakcinācijas centros, gan arī ārstniecības iestādēs. Vakcināciju turpinās arī ģimenes ārsti. Esam primāri nodrošinājuši mūsu senioriem un iedzīvotājiem ar hroniskām saslimšanām prioritāru vakcināciju līdz šim, kas bija ļoti būtisks priekšnosacījums visas sabiedrības vakcinācijas uzsākšanai. Uz šo brīdi no visām Latvijā pieejamajām vakcīnām 57% vakcīnu ir saņēmuši iedzīvotāji virs 60 gadiem, savukārt iedzīvotāji ar hroniskām saslimšanām – 18%.”

Novadu ziņas