Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgumam tuvojas Aizkraukles novada vidusskolas piebūves celtniecība

Aizkraukles novada vidusskolas (ANV) piebūves celtniecības darbiem tuvojoties noslēgumam, novada pašvaldības vadības pārstāvji kopā ar skolas direktoru un viņa kolēģiem apskatīja izbūvētās telpas un to iekārtojumu.


Telpas piebūves 2. un 3. stāvā jau ir pabeigtas un sagatavotas lietošanai, bet 1. stāvā vēl jāveic pēdējie iekšdarbi.


Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums uzteica darbu kvalitāti, atzinīgi novērtējot plašo pasākumu zāli, gaišās klašu telpas un gaisa kondicionēšanas sistēmas risinājumu. “Piebūves projektā prioritāte ir piešķirta telpu funkcionalitātei jeb praktiskajām funkcijām. Iespējams, kādu mulsinās atklātās ventilācijas caurules vai nenosegtās griestu konstrukcijas, kas ir integrētas telpu dizainā. Tas ir tā dēvētais funkcionālais dizains, kas ir plaši izmantots pēdējos gadus sabiedrisko būvju celtniecībā. Domāju, bērni un skolas kolektīvs novērtēs iespēju strādāt mūsdienīgā vidē un uzturēties labi ventilētās telpās,” uzsver L. Līdums.

Turpmākajā laikā plānota nepieciešamā inventāra iegāde, lai gatavotos pakāpeniskai mācību procesa uzsākšanai piebūves telpās.

Novadu ziņas