Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Aizkraukles novada uzņēmēju infostunda

15. septembrī plkst.10 notiks “Uzņēmēju infostunda”, ko rīko Aizkraukles novada Uzņēmējdarbības atbalsta centrs sadarbībā ar ZPR Uzņēmējdarbības centru, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, biedrību “Sēlijas laivas” un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru — informē Aizkraukles novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Kellere.


Pasākums notiks programmā MS Team, interesenti var reģistrēties, aizpildot reģistrācijas formu šeit:


Pēc reģistrācijas apstiprinājuma ikvienam tiks nosūtīta MS Teams saite pasākumam.


Programmā:


10:00-10:10 — par aktualitātēm uzņēmējiem (semināri, projekti) stāstīs ZPR Uzņēmējdarbības centra vadītāja Mairita Pauliņa;


10:10-10:30 — par sociālās uzņēmējdarbības būtību, nozīmi un pieejamo finanšu atbalstu runās Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas projektu vadītāja Līva Švarce;


10:30-10:50 — biedrības “Sēlijas laivas” pieredzes stāsts uzņēmējdarbībā — Santa Šmite;


10.50-11.00 — par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības un konkursu “Laukiem būt!” — Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles biroja vadītāja Madara Vēvere.


Novadu ziņas