Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novērtēts čaklāko uzņēmēju veikums

Zemgales Plānošanas reģions un tā struktūrvienība Uzņēmējdarbības centrs ceturto reizi sveica krietnākos uzņēmējus. Viņu godināšana notika Rundāles pils Baltajā zālē.

Pretendentus balvai “Gada uzņēmējs Zemgalē 2019” izvirzīja visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības.

Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

No Aizkraukles reģiona balvas saņēma Aknīstes novada SIA “Slaides”. Jaunjelgavas novada SIA “Velmaraiši”, Neretas novada Mazzalves pagasta zemnieku saimniecība “Bērzi”, Salas novada SIA “Miķelāni bekons”, Viesītes novada SIA “RA 5”, Aizkraukles novada SIA “Aizkraukles saldumi”, Pļaviņu novada SIA “Ecos”, Kokneses novada SIA “Hanza-elektro” un Skrīveru novada SIA “WOODprint”.

Ar Zemgales plānošanas reģiona un pašvaldību finansiālu atbalstu visi nominanti saņem īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu 500 eiro apmērā. Laureātu godināšanas pasākumā piedalījās pašvaldību vadītāji un valsts institūciju pārstāvji.

Novadu ziņas