Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par SIA “Aizkraukles siltums” vadītāju kļūst Edgars Bricis

Par SIA “Aizkraukles siltums” jauno valdes locekli izvēlēts Edgars Bricis. Savus jaunos amata pienākumus viņš sāks pildīt 8. novembrī.

SIA “Aizkraukles siltums” valdes locekļa amatam pieteicās astoņi pretendenti.  Aizkraukles novada pašvaldības nominācijas komisijas priekšsēdētājs Einārs Zēbergs  informē, ka trīs pretendentu izglītība un darba pieredze neatbilda nolikumā ietvertajām prasībām, tādēļ otrajā kārtā pārrunas notika ar pieciem. Katru pretendentu vērtēja pēc stingriem kritērijiem, dodot punktus, un pēc pārrunām tika atsijāti četri pretendenti, no kuriem pašvaldības izpilddirektors izvēlējās vienu.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš informē, ka vismaz trīs kandidāti bijuši spēkos līdzvērtīgi, viņus šķīruši tikai daži punkti, tomēr Edgaram Bricim iegūto punktu bijis visvairāk. Viņš uzsver, ka Egara Briča nākotnes redzējums uzņēmuma attīstībā sakrīt ar pašvaldības redzējumu teritoriālās reformas kontekstā, viņš pārzina nozari un ir guvis pieredzi liela uzņēmuma vadībā. Savukārt Einārs Zēbergs atzinīgi novērtē viņa atbilstošo izglītību un pieredzi gan enerģētikas jomā, gan pašvaldības darbā, kā arī  komunikabilitāti, toleranci, elastību, spēju uzklausīt citu viedokli, sastrādāties un sadarboties, labās mobilitātes un reaģēšanas spējas. 

Edgars Bricis savulaik mācījies Gulbenes vidusskolā, absolvējis Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas fakultāti, releju aizsardzības un automātikas specialitātē iegūstot inženiera elektriķa profesiju. 1996. gadā sācis darba gaitas akciju sabiedrībā “Latvenergo”, 1999. gadā kļuvis par “Latvenergo” Ziemeļaustrumu elektrisko tīklu Aizkraukles rajona tīklu vadītāju. Kopš 2006. gada ir bijis akciju sabiedrības “Sadales tīkls” Remontu un celtniecības dienesta centrālā reģiona vadītājs, bet kopš 2018. gada — remontu un būvniecības funkcijas resursu daļas vadītājs. Divus sasaukumus bijis Aizkraukles novada domes deputāts. 

Kā jau informējām, iepriekšējā SIA “Aizkraukles siltums” valdes locekļa Aivara Aldermaņa pilnvarojuma līguma termiņš beidzās 1. septembrī, un viņš nolēma to nepagarināt. 

Novadu ziņas