Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbrauktuve joprojām nedarbojas 3

Sadarbojoties Kokneses pagasta padomei un uzņēmumam „Latvijas dzelzceļš”, Koknesē, Zemeņu ielas galā, izbūvēta pārbrauktuve pāri dzelzceļa sliedēm. Kopš darbu pabeigšanas pagājis jau gandrīz mēnesis, taču sliedes šķērsot joprojām nav iespējams.

„Staburags” pārliecinājās, ka pirms pārbrauktuves gan no vienas, gan otras puses novietoti masīvi dzelzsbetona bluķi un ceļa zīms „Iebraukt aizliegts”.

Viss pārbrauktuves aprīkojums ir ierīkots un funkcionē, tāpēc Kokneses pagasta padomē mēģinājām uzzināt, kāpēc pārbrauktuve nav atklāta un cilvēkiem, tāpat kā līdz šim, ilgu laiku jāgaida pie pārbrauktuves barjerām 1905. gada ielā.

Pašvaldības izpilddirektors Jāzeps Baltmanis skaidro, ka arī pašvaldības darbinieki ir neizpratnē, tāpat kā uzņēmums „Latvijas dzelzceļš”. Izrādās, lai pārbrauktuvi atklātu, vajadzīgs Ministru kabineta lēmums. Taču, iespējams, birokrātisku iemeslu dēļ jautājumu jau gandrīz četras nedēļas neiekļauj Ministru kabineta sēžu darba kārtībā. Acīmredzot “uz čemodāniem”sēdošajiem ministriem šobrīd nav laika un vēlēšanās domāt un lemt par tādu nieku kā viena pārbrauktuve laukos...

Iespējams, par pārbrauktuves atklāšanu Ministru kabinets varētu lemt nākamotrdien.

Komentāri 3

Ceļa zīms

Bez atklāšanas salūta par pāris mlj. nedrīkst tāpat kā vecmāmiņa kleiti nevilka bez nostāvēšanās.

pirms 12 gadiem, 2007.12.14 10:51

indra

varbūt pie reizes vajadzētu izbūvēt asfaltētu gājēju celiņus, lai bērni, kas dzīvo otrpus dzelzceļam varētu droši tikt uz skolu un bērnudārzu un ne jau pa mašīnu izbraukātajiem dubļiem. Cik dzīvībām būs jāaiziet, dēļ šoferiem ar aizlietām acīm,lai par to kāds iedomātos???

pirms 12 gadiem, 2007.12.14 15:07

Novadu ziņas